Katalog stron motoryzacyjnych
Wszystko o starych i nowych samochodach
Strona główna
Regulamin
Jak dodać wpis?
Najpopularniejsze

Pozycjonowanie strony
Katalog Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyszukaj
Polecamy
Używane części samochodowe

Tata Nano

Tata Nano

Najbrzydszy, ale najtańszy samochód świata został zaprezentowany w 2008, a rok później dostępny dla nabywców, miał stać się spełnieniem marzeń wielu mieszkańców Indii o własnym samochodzie.
Tata Nano to 5-drzwiowy, 4-ro miejscowy samochód napędzany 2-cylindrowym silnikiem benzynowym o pojemności 0,6 litra i mocy 33 KM, dysponującym momentem obrotowym 48 Nm przy 2.500 obr/min. Pojazd osiąga prędkość maksymalną 105 km/h. Jak długo rozpędza się do setki producent nie podaje, pewnie nikomu nie chciało się tak długo czekać. Średnie spalanie wynosi 5 litrów na setkę. W wersji podstawowej (na rynek indyjski) pojazd ma w wyposażeniu kierownicę, pasy bezpieczeństwa, składane tylne siedzenie i regulowany fotel kierowcy.

Złomowanie samochodów Śląsk

Autozłom Katowice, Rybnik

Tylko korzystając z usług stacji demontażu pojazdów zgodnie z prawem wykonasz złomowanie pojazdu. Tylko w ten sposób można uzyskać zaświadczenie o złomowaniu, niezbędne do jego wyrejestrowania. Zapraszamy właścicieli wyeksploatowanych i uszkodzonych pojazdów z Żor, Rybnika, Jastrzębia Zdroju, Pszczyny, Katowic, Tychów, Wodzisławia, Raciborza i całego Śląska.


Jak dodać wpis?


UWAGA: Z powodu ogromnej ilości wpisów dokonywanych za pomocą automatycznych adderów nowe (wartościowe i związane z motoryzacją) wpisy przyjmowane są wyłącznie drogą zgłoszeń mailowych na adres admin@heemir.webd.pl

- Wejdź do kategorii.
- Wybierz podkategorię albo zasugeruj nową.
- Wejdź do podkategorii i zasugeruj wpis.
- Wystarczy tylko url reszta jest pobierana z META strony.
- Dane strony można jeszcze zmodyfikować przed dodaniem.
- Sprawdź poprawność wpisu. zwłaszcza pod kątem polskich liter.
- Strone można dodać do trzech odpowiadających kategorii.
- Po akceptacji strona zostanie dodana lub nie dodana do katalogu, o czym zostaniesz poinformowany mailem.© 2009-2013 Katalog.motohobby.net

Regulamin oraz informacje o katalogu
powered by: skrypt katalogu otwarty.pl mini mod v2.0
modified by: pkruk.com & wedan